Bestuur en medewerkers

Bestuur & medewerkers

Functie Naam
Voorzitter: Theo van Leeuwen, Zoeterwoude
T: 06-13925825
voorzitter@degroeneklaver.nl
Secretaris: Ed de Meijer, Voorschoten
T:  071-5616904 / 06-11607058
secretaris@degroeneklaver.nl
Penningmeester: Marjolijn van der Meer, Rijpwetering
T: 06-53682593
penningmeester@degroeneklaver.nl
Bestuurslid Mart Duineveld
T: 06-20398370
E: martduin@hetnet.nl
Bestuurslid Bert van leeuwen
T: 06-55253009
E: vennemeer@kpnmail.nl
Bestuurslid

Vacature

Bestuurslid Quno Onderwater
T: 071-5801217
E: quno@hetnet.nl
Bestuurslid Aad Zonneveld
T: 06-18300413
E: zonneveld.ajm@gmail.com
Bestuurslid Lisette Witteman
T: 06-29592043
E: lisette_verhoog@hotmail.com
Gebiedscoördinator algemene zaken, contracten, beheerovereenkomsten Willy Kempen-van Veen
T: 06-12214663
E: coordinator@degroeneklaver.nl
Projectmedewerker Olga Koeckhoven
T: 06-22853382
E: olga@degroeneklaver.nl
Veldmedewerker
Meldingen en veldwerkzaamheden ten zuiden van de Oude Rijn
Sjaak de Jong
T: 06-18678268
E: sjaak@degroeneklaver.nl
Veldmedewerker
Meldingen en veldwerkzaamheden ten noorden van de Oude Rijn
Koos Pennings
T: 06-44235913
E: koos@degroeneklaver.nl
Medewerker communicatie Renata Haring
T: 06-12599966
E: renata@degroeneklaver.nl