Terugblik: een geslaagde Algemene Ledenvergadering in Woubrugge

21 september 2026

Op 17 september 2026 kwamen ruim 40 mensen samen voor de Algemene Ledenvergadering van De Groene Klaver bij Mariahoeve-logies in Woubrugge. Ondanks de flinke regenval zaten we er warm en droog tussen de strobalen. Na de vergadering was er volop gelegenheid om bij te praten tijdens een gezellige barbecue.

Bij binnenkomst werden de leden door het bestuur hartelijk ontvangen met een kop koffie of thee. Voorzitter John van der Salm opent het officiële deel met een anekdote. De vergaderstukken werden besproken en goedgekeurd. Ook was er aandacht voor het nieuwe kantoor en werden de nieuwe medewerkers voorgesteld. Projectleider Stef Verburg ontving een presentje als dank voor zijn all hands on deck”-mentaliteit bij de verhuizing naar het nieuwe kantoor. Ter afsluiting van de ALV kregen de aanwezigen de première te zien van onze nieuwe video over het vliegen met de weidevogeldrone.

Nadat alle agendapunten waren behandeld en de vragen waren beantwoord, was het tijd voor de barbecue. Er werd heerlijk gegeten en veel aanwezigen bleven nog een tijd napraten.

We kijken terug op een geslaagde avond en bedanken iedereen voor de aanwezigheid en betrokkenheid!

 

Barbecue tijdens ALV 26
Aanwezigen ALV